Navštivte naši prodejnu přímo u stanice Metra Hůrka kde si můžete po celý den dát čerstvě upečený BUREK. Registrujte se na našem eshopu a získejte slevu na každý nákup 5%.

Dřínovice 0,7L

Kód: 1960
Novinka Tip
Neohodnoceno
629 Kč
Skladem

Bezbarvá pálenka, která plně zachovává přirozenost autochtonních stoletých lesních plodů ze skalnatého prostředí oblasti Drvara.
Pečlivě vybrané plody dřínu zpracované speciálním způsobem tak, aby oddělením pecky a slupky, bez přidávání umělých přísad, byla zachována pravá chuť tohoto specifického ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřín brandy je pálenka s bohatou vůní a charakteristickou chutí, vyrobená z nejkvalitnějších výběrových zralých plodů. S našimi dlouholetými zkušenostmi a tradicí ve zpracování a výrobě jsme ji zařadili mezi nejkvalitnější přírodní pálenky a plně zachovali přirozenost původních stoletých lesních plodů z kamenitého prostředí regionu Drvara.

Mystická chuť tohoto ovoce je zachována speciální metodou zpracování, oddělení pecky a slupky. Konzumuje se jako speciální aperitiv a při příležitostech, kdy si vychutnáte konkrétní okamžik a dává se jako stylový dárek.

Obsah Alk. 40 vol%

Doplňkové parametry

Kategorie: Nápoje
Hmotnost: 1 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz